Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

ГІНЕКОЛОГИ

"Hypertension" №4 (60), 2018

Back to issue

Олександр Миколайович Пархоменко (до 60-ї річниці від дня народження)

Categories: Cardiology

Sections: Anniversaries

print version

14 травня виповнилося 60 років від дня народження видатного українського кардіолога, члена-кореспондента Національної АМН України, професора, доктора медичних наук, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки Олександра Миколайовича Пархоменка. 
Олександр Миколайович пройшов яскравий шлях наукового робітника від студента-гуртківця до всесвітньо відомого вченого. Останні 28 років він незмінно керує відділом інтенсивної терапії і реанімації ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України». Можна довго говорити про те визнання, якого Олександр Миколайович зміг досягнути завдяки своїй наукові діяльності: лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, лауреат премії НАН України імені академіка М.Д. Стражеска, член-кореспондент Національної АМН України, почесний член товариства кардіологів Франції, член правління Європейського товариства кардіологів, нагороджений срібною медаллю Європейського товариства кардіологів, віце-президент Асоціації кардіологів України, голова Асоціації з невідкладної кардіології України, один із керівників Європейської асоціації з невідкладної кардіології, член Американської асоціації серця, Американської колегії ангіологів і багато-багато іншого. Олександр Миколайович є автором сотень публікацій у зарубіжній і вітчизняній науковій літературі, індекс Хірша якого, за даними міжнародних престижних наукометричних баз, зашкалює, десятків міжнародних патентів, десятків вітчизняних і міжнародних рекомендацій та настанов. Десятки учнів Олександра Миколайовича працюють в численних установах у багатьох регіонах України.
Редакція журналу «Артеріальна гіпертензія» від усього серця вітає Олександра Миколайовича з ювілеєм і бажає міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії для здобуття нових висот, хороших учнів, особистого щастя та процвітання. За допомогою цієї добірки фотографій із різних місць Землі та з різними особистостями ми хотіли б нагадати Олександру Миколайовичу деякі приємні моменти його цікавого життя.
Фото з архіву Ю.М. Сіренка


Back to issue