Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ

НЕВРОЛОГИ, НЕЙРОХІРУРГИ, ЛІКАРІ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"News of medicine and pharmacy" 17(224) 2007

Back to issue

Зірка, що запалала одного разу, нехай не згасає!

2 жовтня швейцарська фармацевтична компанія «Сандоз», що має 120-річній досвід роботи на світовому ринку, відзначила перший рік своєї діяльності на фармацевтичному ринку України. Минув перший рік — рік починань, перших кроків і досягнень, найбільш тяжкий і відповідальний, після закінчення якого співробітники компанії з упевненістю заявляють: «Нам є чим пишатися. Потрібно прагнути більшого, більшого досягти». У цей день друзі, колеги, однодумці зібралися в концертному залі Freedom, щоб разом відсвяткувати перший ювілей — день народження компанії. Теплі слова з вітаннями на адресу компанії звучали від журналістів медичних і фармацевтичних видань, фармацевтів, друзів, колег.

У компанії давня історія й славні традиції. Уже протягом 120 років «Сандоз» проводить наукові розробки в галузі створення генеричних препаратів. А почалося все в 1886 році в м. Базель (Швейцарія), коли лікар-хімік Альфред Керн і торговець Едуард Сандоз заснували компанію Kern & Sandoz. Через деякий час партнерство переросло в акціонерну компанію Chеmishe Fabrik vormals Sandoz.

Сьогодні компанія «Сандоз» — друга за розміром генерична фармацевтична компанія у світі , структурний підрозділ компанії Novartis — об ' єднує в Україні три добре відомі фармацевтичні фірми : Lek, Hexal і Biochemie. Філії компанії «Сандоз» працюють у 110 країнах Центральної , Східної , Південно - Східної Європи й СНД . У штаті компанії успішно працюють 21 100 професіоналів, їй належить комплекс заводів і науково-дослідних центрів як у європейських країнах, так і в США.

Основні напрямки діяльності компанії «Сандоз» зосереджені в 5 галузях медицини: кардіології, гастроентерології, неврології, психіатрії й пульмонології. В асортименті компанії «Сандоз» понад 1500 інноваційних безрецептурних і рецептурних генеричних препаратів, біотехнологічних продуктів, активних інгредієнтів і субстанцій.

Відповідно до девізу «Здоров'я на першому місці» компанія «Сандоз» ставить перед собою такі цілі:

1. Бути світовим лідером серед постачальників лікарських засобів високої якості за доступними цінами, у такий спосіб забезпечуючи доступність якісних медичних послуг людям у всіх куточках земної кулі.

2. Досягти значного прогресу в удосконаленні традиційних генеричних препаратів і принести на фармацевтичний ринок інноваційні технології й системи обслуговування.

3. Очолити генеричну галузь у світі й в Україні, перевищивши середньостатистичні показники росту генеричного фармацевтичного ринку.

4. Творчий пошук і прагнення співробітників компанії спрямувати на пацієнтів, клієнтів і суспільство в цілому.

5. Докласти максимум зусиль для поліпшення життя людей в усьому світі.

І це з боку компанії не просто слова. Щорічно компанія «Сандоз» інвестує в інноваційні технології понад 100 млн доларів. Тільки в 2006 році створено понад 300 нових продуктів і реалізовано препаратів на суму понад 6 млрд доларів. Сьогодні в дослідницьких центрах компанії «Сандоз» на стадії розробки знаходяться близько 750 нових фармацевтичних лікарських засобів. За один рік роботи на фармацевтичному ринку України компанією «Сандоз» досягнуто вражаючих результатів: компанія має 100 зареєстрованих торговельних марок лікарських препаратів; посідає 3-тє місце на фармацевтичному ринку України серед іноземних виробників і 5-те — на українському ринку лікарських препаратів; є третьою за обсягом бюджету на представлення в засобах масової інформації (ТБ та преса) серед фармацевтичних компаній.

Усі ці здобутки — результат багаторічної невтомної праці тисяч фахівців, яких завжди відрізняв невпинний творчий пошук і жага до оволодіння прогресивними досягненнями світової фармацевтичної науки. З великою повагою і вдячністю говорили на святі про тих, хто стояв біля витоків компанії «Сандоз»: «Ми всі — вихідці з минулого, ми цінуємо свої традиції й пишаємося ними».

Історія фармації — від Середньовіччя до сьогодення — постала перед учасниками святкового дійства в яскравих образах і талановитій грі видатних українських артистів і молодих виконавців, які майстерно відтворили атмосферу таємничості періоду гонінь наукової думки, художньо показали величну перемогу прогресивних досягнень.

Присутні були зачаровані виступом зірки світового рівня — народного артиста України Володимира Гришка. Його спів торкнувся душі кожного слухача, зворушив серця і викликав найкращі почуття.

Це був унікальний і єдиний у своєму роді вечір, коли з приводу дня народження сучасного світового фармацевтичного лідера зустрілися дивне Минуле й світле Майбутнє, передане в інноваційно-розважальній динаміці театру «Еквілібріум», вогненному й лазерному шоу, футуристичних виступах зірок — української співачки Асії Ахат, актора Богдана Бенюка та молодих і талановитих учнів Володимира Гришка.

Наприкінці свята всім гостям була надана унікальна можливість написати адресовані компанії «Сандоз» послання з найліпшими побажаннями, краще з яких буде відіслане в космос зі спеціалізованої радіостанції, розташованої в Криму у селищі Коктебель. Найбільшу кількість симпатій отримало послання, у якому звучали побажання миру, гармонії й процвітання компанії «Сандоз», усім присутнім у залі, усьому світу.

Редакція видання «Новости медицины и фармации» приєднується до цих побажань і щиро вітає співробітників представництва «Сандоз» із річницею роботи на фармацевтичному ринку України.

Підготувала Галина Бут
«Новости медицины и фармации»


Back to issue